👤

Independent Assessment 1 In order to join a voice lesson class, you pay a P1,500.00 pesos fee, then P500.00 for each class you go to. What is the average cost per class? Graph the function to show whether it forms a straight line or a curve.​

Independent Assessment 1 In Order To Join A Voice Lesson Class You Pay A P150000 Pesos Fee Then P50000 For Each Class You Go To What Is The Average Cost Per Cla class=