Marielguibaogo Marielguibaogo Math Answered IV. Solve the following problems. Write only the PROPORTION, SOLUTION ANDANSWER. (4 pts each)14-17 Two boxes of macaroons cost Php120.00. How much do 7 boxes ofmacaroons cost?Proportion:SolutionAnswer:Help please