Kristinejoyopiana3go Kristinejoyopiana3go Math Answered A bakery sells a cake for P250.00. The labor costs P 32.50 per cake flour cost P 31.85.Other cost add up to P 92.10.what is the bakery's profit on each cake? what are the given fact?