XXMilkTeaXxgo XXMilkTeaXxgo Math Answered A bakery sells a cake for P250.00 The labor costs P32.50 per cake, Flour costs P31.35 ,Other costs add up to P92.10.What is the Bakery`s profit on each cake? What operation will be used? Give Answer & solution: