please answer correctlyy >:)
![Please Answer Correctlyy Gt class=](https://ph-static.z-dn.net/files/d8c/e11875d834f2ccf60f66e5610aa1e726.png)
Answer:
NASA PICTURE PO YONG ☜SAGOT☞
Step-by-step explanation:
#KEEP ON LEARNING
#KEEP SAFE
#BRAINLIEST
#FOLLOW
Answer:
9.) One box of slices of egg pie at 247, because the other deal offered 32 a slice, and you need 8 slices, 32 for 8 slices is 256, which is more expensive compared to the other one.
10.) There are 257.12 or 257 (when estimated) 25s in 6, 428, because 6248/25 is 257.12.