👤

If you remember this since G3 you must answer this. Word Problem By Multiplication
1. Andy bought 5 chocolate bars that costs 6.00 and she gave the cashier 100.00 and how much money did she get now?
Please do this if u remember Grade 3!
If it's hard please ask me.​