Direction: Given the following recipe and its estimated cost, compute for the total purchase cost and improses 50% mark up to determine the selling price of your product Yield - 24 servings Complete the table and show your solution on the box provided below.
plsss help me I will give you a 100 points plsss just help me?
![Direction Given The Following Recipe And Its Estimated Cost Compute For The Total Purchase Cost And Improses 50 Mark Up To Determine The Selling Price Of Your P class=](https://ph-static.z-dn.net/files/dab/a82a37b93080cb85b1f32e2bf73dab1f.jpg)