Sagot :
Answer:
679.9
Step-by-step explanation:
If a box contains 48 apples and its total cost is 1255.20,then cost of one apple is
1255.20
---------------=26.15
48
if 26 apples are left in the box ,then the remaining amount cost is 26.15 times 26= 679.9